У Батурині проведуть дезінфекцію водопровідних мереж
Сьогодні, 1 червня, у Батурині розпочнуть планове хлорування водогінної системи. Як повідомляє Батуринська міська рада, очищення триватиме кілька днів.
Дезінфекцію мереж розпочнуть сьогодні між 18:00 та 19:00. Роботи планують завершити до 8:00 четверга, 4 червня, після чого водопостачання відновлять у штатному режимі. У період проведення технічних робіт вода подаватиметься з підвищеною дозою хлору. Жителям громади варто завчасно зробити запас питної води для користування.
Джерело: Батуринська міська рада – go.mmedia.com.ua/pdV9xq
«Наш Батурин»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...