У Батурині проведуть дезінфекцію водопровідних мереж

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

У Батурині проведуть дезінфекцію водопровідних мереж

Сьогодні, 1 червня, у Батурині розпочнуть планове хлорування водогінної системи. Як повідомляє Батуринська міська рада, очищення триватиме кілька днів.

Дезінфекцію мереж розпочнуть сьогодні між 18:00 та 19:00. Роботи планують завершити до 8:00 четверга, 4 червня, після чого водопостачання відновлять у штатному режимі. У період проведення технічних робіт вода подаватиметься з підвищеною дозою хлору. Жителям громади варто завчасно зробити запас питної води для користування.

Джерело: Батуринська міська рада – go.mmedia.com.ua/pdV9xq

«Наш Батурин»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення